Wydawca treści Wydawca treści

Certyfikaty

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku informuje, że został przyznany certyfikat FSC®

o numerze SGS-FM/COC-008962 obejmujący 28 nadleśnictw działających na obszarze administracyjnym RDLP.

Forest Stewardship Council ® FSC-C107315 (Rada Dobrej Gospodarki Leśnej, FSC) jest międzynarodową organizacją "non-profit", utworzoną po Szczycie Ziemi w 1992 roku. Jej
celem jest wspieranie inicjatyw, zmierzających do odpowiedzialnego zarządzania światowymi zasobami leśnymi oraz znakowanie dostępmych na rynku certyfikowanych produktów leśnych.

 

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku informuje, że został przyznany certyfikat PEFC

o numerze BVCPL/PEFCFM/11/1 obejmujący 28 nadlesnictw działających na obszarze administracyjnym RDLP.

Certyfikat PEFC jest gwarancją prowadzenia przez RDLP w Białymstoku trwałej i zrównoważonej gospodarki leśnej.


Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Komunikat !!!

Komunikat !!!

Szanowni Państwo,

 w związku ze znacznym wzrostem zachorowań na koronowirusa COVID-19 na terenie naszego powiatu oraz  rozszerzeniem od dnia 10 października 2020 r.  na cały kraj strefy żółtej i zmianą niektórych obostrzeń, mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich  informujemy, że Nadleśnictwo Olecko wprowadziło niezbędne zmiany w swoim funkcjonowaniu:

1. Od dnia 19.10.2020 r. do odwołania wszystkie działy w Nadleśnictwie Olecko nie będą przyjmować interesantów. Załatwienie spraw odbywać się będzie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Email: olecko@bialystok.lasy.gov.pl,

Telefon: 87 523 42 61

2. Sprzedaż detaliczna drewna odbywać się będzie w kancelariach leśnictw w godzinach 07.00-09.00 z bezwzględnym zachowaniem bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego.

Nie jest to łatwy czas dla nas wszystkich, jednak w poczuciu współodpowiedzialności musimy przychylić się do apeli Państwowej Inspekcji Sanitarnej o przestrzeganie zaleceń i stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie przeciwdziałania COVID-19. Każdy z nas powinien zrobić co tylko może, by przyczynić się do spowolnienia rozwoju epidemii.

Dziękuję za wyrozumiałość i odpowiedzialność.

 

Nadleśniczy Zbigniew Piotr Poniatowski