Aktualności Aktualności

Komunikat !!!

Szanowni Państwo,

 w związku ze znacznym wzrostem zachorowań na koronowirusa COVID-19 na terenie naszego powiatu oraz  rozszerzeniem od dnia 10 października 2020 r.  na cały kraj strefy żółtej i zmianą niektórych obostrzeń, mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich  informujemy, że Nadleśnictwo Olecko wprowadziło niezbędne zmiany w swoim funkcjonowaniu:

1. Od dnia 19.10.2020 r. do odwołania wszystkie działy w Nadleśnictwie Olecko nie będą przyjmować interesantów. Załatwienie spraw odbywać się będzie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Email: olecko@bialystok.lasy.gov.pl,

Telefon: 87 523 42 61

2. Sprzedaż detaliczna drewna odbywać się będzie w kancelariach leśnictw w godzinach 07.00-09.00 z bezwzględnym zachowaniem bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego.

Nie jest to łatwy czas dla nas wszystkich, jednak w poczuciu współodpowiedzialności musimy przychylić się do apeli Państwowej Inspekcji Sanitarnej o przestrzeganie zaleceń i stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie przeciwdziałania COVID-19. Każdy z nas powinien zrobić co tylko może, by przyczynić się do spowolnienia rozwoju epidemii.

Dziękuję za wyrozumiałość i odpowiedzialność.

 

Nadleśniczy Zbigniew Piotr Poniatowski